Chata Klondike

Chata Klondike

Malebná chata se nachází v samém srdci atraktivní a zároveň klidné části Moravskoslezských Beskyd v obci Trojanovice. Chata je po celkové rekonstrukci s kompletně novým vybavením, dominujícím prvkem  je dřevo, které tak zachovává původní horský ráz typický pro Beskydy a Valašsko. V chatě je k dispozici WIFI připojení ZDARMA. Poloha chaty je strategická i proto, že má v dosahu MHD, restaurace, obchod, atrakce pro děti jako například Tarzanie a zároveň je v klidné, okrajové části Trojanovic. K pronajmutí poskytuje možnost ubytovaní pro 1 až 4 osoby v celkem 2 ložnicích, minimálně na dvě noci. Samotná chata je umístěna v těsné blízkosti lesa. Pozemek není oplocen. Upravenou zahradu vymezuje z jedné strany les a od sousedních 2 chat je pozemek oddělen okrasnými dřevinami. Ze zahrady  můžete často pozorovat zvěř.

Ubytování na chatě:

Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 1 až 4 osoby v celkem 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje

V přízemí se nachází vstupní místnost s posezením. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Obývací místnost s elektrickým krbem, spojena s kuchyní.
V prvním patře se nachází 2 ložnice, každá pro 2 osoby.

Sociální zařízení

Sprchový kout 1×, WC 1×, samozřejmostí jsou ručníky, toaletní papír, mýdla, el. vyhřívaný sušák na ručníky. Teplá voda je zajištěna 80l bojlerem.

Vytápění

Chata je vybavená el. krbem a elektrickými přímotopy s termostatem, v létě s možností nastavení klimatizace.

Doprava a parkovaní

K chatě vede asfaltová silnice. Parkovací místo se nachází přímo u chaty.